Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Gine

Gine'de satılık emlaklar

Gine, resmen Gine Cumhuriyeti, Batı Afrika devletidir. Kuzeyde Gine-Bissau ve Senegal, kuzeyde ve kuzeydoğuda Mali, güneydoğuda Fildişi Sahili, güneyde Liberya ve Sierra Leone, batıda Atlantik Okyanusu ile komşudur. Conakry onun başkentidir. Diğer önemli şehirler Kankan, Labé ve Kindia'dır.

Gine genel olarak ekonomisinde ve ayrıca emlak piyasasında ve Gine'de satılık emlakların sayısında istikrarlı bir ilerleme kaydediyor.

Bu aynı zamanda Gine'de, birçok Afrika devletinin aksine, geleneksel toprak haklarını tanıyan, ülkedeki resmi yasalar ve politikalar sayesindedir. Ebola salgını, hem devletin ekonomik manevralarını hem de ülkeye yönelik yabancı yatırımları kısmen engelledi.

Gine, Batı Afrika Ekonomik ve Para Birliği üyesidir ve ülkenin başkenti Conakry'de ülkenin ekonomik faaliyetlerinin çoğu yoğunlaşmıştır. Ekonomik ve sağlık krizi de ve kaçınılmaz olarak emlak sektöründeki yatırımları etkilemiştir.

Tipik bir Afrika şehri, aslında kaotik ve yoğun, Madina ve Avenue de la République gibi bazı bölgeler iyi bir üne sahip olmasa bile oldukça güvenli.

Gine'de ve özellikle başkentte satılık mülkler bulmakla ilgileniyorsanız, ofislerin, konaklama yerlerinin ve bankaların çoğunun bulunduğu Kaloum bölgesini ve liman alanını tavsiye ediyoruz.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB